RSS
poniedziałek, 27 listopada 2017

Być może tego nie wiecie, ale z każdej podróży Ten od teledysku wraca jakby pustszy. Może zostawia jakiś kawałek siebie w odwiedzanych miastach? I ubywa go coraz bardziej i bardziej z każdym przebytym kilometrem?

A może po prostu niezwykłości obdzierają go ze złudzeń o codzienności? Może czynią ją bardziej przyziemną? Wraca do domu, a w nim wszystko choć cały czas takie samo, to równocześnie chłodniejsze. I coraz mniej w Tym od teledysku wiary, że jego codzienności mogą nabrać blasku. Pozostają mu już głównie ucieczki.

21:36, tenodteledysku
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 listopada 2017

Być może Ten od teledysku czeka właśnie na Ciebie.Ową wymarzoną drobinę, twardą jak stal ale i niepewną. Z włosami, które obbcięłaś przed chwilą, by zapomnieć, że twój zupełnie chłopięcy chłopak był dzieckiem bardziej niż byś chciała, a jego matka (która nie przepadała za Tobą) miała na wpływ większy niż jego własne gusta.

 

Być może Ten od teledysku wykonuje piruety uników, byle tylko nie zderzyć się z tą brunetką, którą właśnie zdradził mąż. Widzice, ona ma cycki ciężdze od jądra Jowisza, oczy za które koreańskie milfy oddałyby swoich pierworodnych, uda i łydki stworzone od kankana a przy tym wszystkim jest zabawnie nawiwną seksbombą.

 

Jest jeszcze ta mała. 

 

I są jeszcze marzenia Tota by spotkać ją, lub kogoś takiego, jak ona.

23:14, tenodteledysku
Link Dodaj komentarz »